Wyświetlanie jednego wyniku
-
Wybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Skip to the content Opublikowano na GoogleTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Pyszne lody, piękny wystrój, smakołyki wspaniale wyglądają. Przemiła Pani w obsłudze - uśmiechnięta, z pasją wykonuje swoją pracę. Tylko wracać:)Grażyna Opublikowano na GoogleTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Cudowne i przeyszne. Mam nadzieję, że zdjęcie oddaje mój zachwyt.😍Agata Kaczmarzyk Opublikowano na GoogleTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Смачне морозиво і приємний персоналLorr_ Opublikowano na GoogleTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. PRZEPYSZNE lody ale niebezpieczne! chcesz 1 gałkę bez cukru i… niechcący zjadasz wiaderko pyszności (nie żałując niczego 🫣) Czekolada ze śliwką! W życiu tak pysznej nie jadłam, pistacja: wszędzie mają i już masz po kokardy… a tu: Obłęd! (Dramat co wybrać więc moj brodacz 4 a ja 2 🤣🫣 i wrócimy)Paulina Es Opublikowano na GoogleTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Przepiękne miejsce pełne różnych smaków. Ogromny wybór. Lody przepyszne-polecam czekoladowe bez cukru. Najlepszy klimat tworzy fantastyczna Pani, która tam pracuje ❤️ Mega pozytywne podejście do Klienta, ciepło i uśmiech. Aż miło się tam przebywa. Bardzo pozdrawiamy.Sylwia Kowalczyk Opublikowano na GoogleTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Przemiła obsługa, pyszne lody i czekoladki lokalnego wyrobu. Koniecznie!Witold Ciechanowicz Opublikowano na GoogleTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. duże gałki lodów, jakościowo genialne, przesympatyczna obsługa :)Jerzy Król Opublikowano na GoogleTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Pycha!!!!!Witek Witczak Opublikowano na GoogleTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Rewelacyjne czekolady, praliny oraz fenomenalna czekolada do picia. Bogaty smak, atmosfera i przemila obsluga. 😁😁😁Bartłomiej Kluczyk Opublikowano na GoogleTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. No Words 🫠 kiedy szukasz w Gdyni miejsca ze słodkościami (a nie możesz jeść typowego cukru) to tutaj znajdziesz niebiosa 🫠 ogromny wybór, trufle rozpływają się w ustach! Mnóstwo smaków i dla wygórowanych oczekiwań brzucha i dla największych łasuchów 😁 każdego dnia podczas Naszego pobytu tutaj zaglądamy, o czymś to świadczy 😅 (na szczęście robimy dużo kroków) 😈Magdalena Mazij
Wyświetlanie jednego wyniku
